Heinrich Walcher *
(Wien 1947 geb.) "Schmetterling", signiert H. Walcher, Spritztechnik auf Papier, 48 x 63 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
04.10.2017 - 16:43
- Vyvolávací cena:
Heinrich Walcher *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 04.10.2017 - 16:43 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 27.09. - 04.10.2017 |